Spotkanie informacyjne dla sektora gospodarczego w Świnoujściu | Aktualności - Lokalna Grupa Rybacka Zalew Szczeciński - Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Stepnica, Dotacje, Dofinansowanie, UE
Spotkanie informacyjne dla sektora gospodarczego w Świnoujściu PDF Drukuj Email
Wpisany przez a.s.   
poniedziałek, 13 czerwca 2011 07:09

LGR-Ulotka_smLokalna Grupa Rybacka Zalew Szczeciński serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu Świnoujścia na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania, za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia, pomocy finansowej (bezzwrotnej) w ramach osi priorytetowej 4  "Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa", zawartej w Programie Operacyjnym "RYBY 2007-2013".

Lokalna Grupa Rybacka "Zalew Szczeciński" obejmuje swoim zasięgiem działania gminy Świnoujście, Wolin, Międzyzdroje i Stepnica. Dysponuje kwotą ponad 30 mln złotych przeznaczonych na wsparcie różnego rodzaju przedsięwzięć, przede wszystkim gospodarczych i infrastrukturalnych. Nasza oferta adresowana jest do małych i średnich firm świadczących różnego rodzaju usługi, w tym usługi: turystyczne, handlowe, gastronomiczne, doradcze, projektowe, techniczne, budowlane i zdrowotne. Pojedynczy beneficjent może uzyskać dofinansowanie swoich projektów nawet do kwoty 400 tysięcy złotych.

O warunkach uzyskania tej pomocy, terminach naboru wniosków, zasadach i procedurach oceny wniosków chcemy zapoznać wszystkich zainteresowanych na spotkaniu, które odbędzie się w dniu 16 czerwca (czwartek), o godz. 10.00 w Świnoujściu w Restauracji "Gryfla", przy ulicy Piłsudskiego 10.